Zaloguj się do Freedisc
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zaloguj się
Załóż darmowe konto
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zarejestruj się
Statystyki
Ilość plików
47 709
+5
Ilość odsłon
89 417
+339
Rozmiar plików
14.5 TB
+1.7 GB
Ilość pobrań
17 578
+18
Drzewo plików
sailena
Seriale

@Hiszpańskie

Katalogów: 7 / plików: 0

Nie zdołasz się ukryć - No te puedes esconder (You Cannot Hide) (2019)


`10 odc.Monika (Blanca Soto ),  wraz z córką Natalią ( Samantha Siqueiros ), postanawia uciec z Meksyku od przeszłości, obraźliwego męża i sieci przestępczej.
Po uzyskaniu nowych tożsamości w Madrycie, chronione przez federalny program ochrony świadków EE. UU., matka i córka zaczynają odbudowywać swoje życie.

Wraz z Blancą Soto (Mónica) i Eduardo Noriegą (Daniel) wystąpią Iván Sánchez jako Álex, Maribel Verdú jako Inspector Urrutia, Peter Vives jako Alberto Torres, Plutarco Haza jako Sánchez, Samantha Siqueiros jako Natalia, Patricia Guirado jako Eli, Juan Caballero jako Humberto, Adrián Ladrón jako Hugo, Pere Ponce jako kurator, Gabriel Porras jako De la Cruz, Julio Casados jako Andrés, Giuseppe Gamba jako Diego, Bárbara Goenaga jako Ana, Jorge Bosch jako Velasco, Jordi Planasjako Gabriel i Eduardo Trucco jako Pete.

● GATUNEK: #Thriller
● ROK: #2019
● PRODUKCJA: #Hiszpania

_____________
Mur / The Barrier / La valla (2020)

SEZON 1 [13]
SCi-Fi
WGRANE NAPISY PL


La Valla, stworzona przez Daniela Écija i wyprodukowana przez Atresmedia Televisión we współpracy z Good Mood i Globomedia, rozgrywa się w niedalekiej przyszłości , w której rosnący niedobór zasobów naturalnych zmienił zachodnie demokracje w reżimy totalitarne.
Podczas gdy życie na wsi staje się niemożliwe, stolica została podzielona na dwa ściśle zamknięte regiony: Sektor 1 (rządowy i uprzywilejowany) i Sektor 2 (cała reszta). Jedynym sposobem na przejście z jednego obszaru do drugiego jest przejście przez ogrodzenie, które je oddziela, co będzie wymagało posiadania przepustki regulacyjnej.
Tak zaczyna się historia, która doprowadzi nas do spotkania z Julią, Hugo, Emilią… rodziną, która walczy o odzyskanie małej Marty z rąk rządu. Opowieść o przetrwaniu, zdradzie, wielkich tajemnicach, w której zbrodnia będzie ścigać swoich bohaterów.

Produkcja: Hiszpania
Bez tożsamości
Katalogów: 1 / plików: 0
Hispania, la leyenda (2010-2012)
Katalogów: 0 / plików: 10
Polowanie
Katalogów: 0 / plików: 0
Top