Quantcast
Zaloguj się do Freedisc
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zaloguj się
Załóż darmowe konto
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zarejestruj się
Forum
Zaloguj się do Freedisc
Ostatnia aktywność na forum
Poszukuję plików

Krzysztof Bochus audiobook

zubba
zubba
Przytulę czule dwa brakujące mi do kolekcji tytuły w formie audio: Martwy Błękit i Szkarłatna Głębia. Są tutaj, ale w przyspieszonym odtwarzaniu, z którym sobie nie potrafię poradzić.
kriski
kriski
Te tytuły nie zostały wydane na audio.
Są tutaj z syntezatora i źle zmontowane dlatego nieczytelne.
zubba
zubba
No faktycznie. Zamiast sprawdzić, zasugerowałem się tymi plikami z syntezatora. Dziękuję kriski.
andgrus
andgrus
Każda duża biblioteka miejska czy wojewódzka wypożycza audioboki. Powodzenia.
kriski
kriski
@andgrus a można wypożyczyć coś co nie istnieje?
zubba
zubba
@andgrus jeżeli czegoś szukam, wykorzystuję różne opcje: biblioteczną (jak chcę wypożyczyć), księgarnianą (jak już koniecznie chcę kupić) i freediscową (jak chcę coś upolować). Nie kryję, że ta trzecia jest moją ulubioną. Zaprawdę nie czułbym się prawdziwym Polakiem, gdybym nie próbował czegoś upolować za friko albo psim swędem.
andgrus
andgrus
Kiedyś, wieki temu, chciałem mieć audiobooki Clancy`ego. Więc Jacka Ryana nagrałem sam. Pracę miałem taką że nie kolidowała. Wykorzystałem czas. Jak wgrałem na Chomika to zasugerowano że pliki są czyjąś własnością.
zubba
zubba
W latach 90 (czasach kaset magnetofonowych) nagrywałem Dzieci z Bullerbyn, Lurituri i inne muminki, żeby dziecko mogło słuchać przed zaśnięciem. Wspaniale to wspominam, mimo bólu gardła. Potem moje "słynne audiobooki" krążyły po całej rodzinie według potrzeb, aż do naciągnięcia kaset.
Odpowiedzi mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy