Zaloguj się do Freedisc
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zaloguj się
Załóż darmowe konto
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zarejestruj się
Forum
Zaloguj się do Freedisc
Ostatnia aktywność na forum
Poszukuję plików

Greenland 2020

Weronika-Zuzanna
Weronika-Zuzanna
Ma ktoś film Greenland 2020 ?
zee84
zee84
tu obejrzysz:
Widzę, że się przyczepiłaś do filmów które jeszcze nie wyszły na dvd.
Mnie na kinówki szkoda oczu. Lubię dobrą jakość. Ściągam filmy/ripy które w mkv  mają po ~15gb
zee84
zee84
Zaprzyjaźnij" się z tą stroną, którą Ci podałem. Wiem że czaisz po angielsku. Tam znajdziesz pełno kinówek ENG.
Weronika-Zuzanna
Weronika-Zuzanna
ok dzieki, ten film akurat nie dla mnie ;)
Ginger2019
Ginger2019
Filmy po 15gb?? :o Tego jeszcze nie słyszałam. Zazdroszczę sprzętu który pobiera takie objętości :)
Ginger2019
Ginger2019
Czemu forum normalnie mi wyskakuje a główna strona nie? Coś ze stroną czy to u mnie coś?
Ginger2019
Ginger2019
W ogóle brak reakcji na klikanie na główny napis FD (który kieruje na stronę główną). Tylko na forum wchodzę bez problemu (jak widać).
Ginger2019
Ginger2019
I co? To jednak u mnie coś nie tak? Dajcie głos. Wiadomości priv też nie mogę otworzyć. 
Ewa_lew
Ewa_lew
U mnie wszystko działa. Chyba powinnaś wymienić sprzęt.
zee84
zee84
Ginger , Filmy blueray mają po 100gb. To co podałem to rip. 15 gb rip. To nie jest dużo. Nie raz ściągałem już i większe po 22 giga? 30 ? sam nie wiem. Pewnie i większe.
Dysk 4 tera więc nad czym się tu zastanawiać.
Ginger2019
Ginger2019
No zdecydowanie powinnam wymienić sprzęt. Może założę tu zbiórkę? ;p
Ginger2019
Ginger2019
Nie wiem co się dzieje. Wyszłam ze strony, weszłam na inną i wróciłam i nadal jak wchodzę na stronę to mam możliość kliknięcia jedynie na mój nick i dzięki temu potem mogę wejść na forum ale nic poza tym! Pewnie Zee haker mi sprzęt zablokował :p
kriski
kriski
Ginger2019 może zacznij od wyczyszczenia historii i ciasteczek jakimś ccleaner-em

zee84
zee84
Ginger. nic o tym nie wiem. Jednak mam osobowość wieloraką korzystającą z kilku kont XD Może to zrobiła hakerka Ewa_lew ? Musze ją zapytać hmmm a może drabex ? a może kriski? a może fiorina? ojj musze wziąć leki XD
kriski
kriski
Tylko łykaj te leki nie baw się nimi.
Swoją drogą kto dziś nie ma miltikont?
Ginger2019
Ginger2019
No dziwne to jest, że normalnie przed chwilą obejrzałam Chyłkę, a wracam tu i ciągle to samo. Bo mogło się raz, drugi coś zaciąć, ale tyle czasu? I tym bardziej skoro to tylko u mnie. To jest niestety cena oglądania tych seriali na tych cholernych darmowych stronach, które odsyłają na dziesiątki dziwnych stron. Ostatnio mi zapodali do systemu jakieś świństwo, które ciągle wysyłało powiadomienia i nic się z tym zrobić nie dało. Udało się w końcu w kalendarzu zablokować powiadomienia, ale skasować tego nie ma jak. Nie mam wątpliwości, że mam pełno wirusów i szpiegów wszelakich na tablecie. Do tego jeszcze kiedyś udzielałam się niepotrzebnie na stronach, na których nie brakowało speców od inwigilacji. Kiedyś np ktoś się zwrócił do mnie po imieniu.... Komentarz zbędny. Dlatego m.in. potrzebuję nowego smartfona (itp), by móc mieć płatności online etc, bo na tym sprzęcie za duże ryzyko. Inna rzecz, że najpierw to kasa potrzebna by robić płatności ale nie wnikajmy :D By miejsce w chmurze powiększyć też trzeba kartę podpiąć i ogólnie obecnie bez platności online to jest kiepsko. A na takim sprzęcie jaki mam bym się nie odważyła. Choć wszelkie prywatne sprawy tak i tak poruszam oraz dane osobiste, a też w sumie nie powinnam. Zwłaszcza że miałam kiedyś blokadę hakerską. Na laptopach to wiem że są płatne chyba dobre systemy antywirusowe, ale na mobilnych nie wiem czy coś naprawdę dobrze działa, i to nie tylko w przypadku wirusów ale wszelkich trojanów i świństw. Darmowe apki na androida chyba nie ogarniają zbyt wiele. Na iOS kiedyś w ogóle nie było antywirusów (chyba uważali swój system za taki bezpieczny), teraz są, ale płatne, nawet próbne wersje wymagają logowania albo i podania karty. Bez sensu. Dzisiaj gdy przez net można sprawy urzędowe i medyczne, no i bankowe i wszelakie załatwiać, to warto mieć dobrą ochronę. Czego używacie? Choć ochrona na sprzęcie to jedno, ale jak ktoś będzie chciał człowieka sprawdzić, to dobry haker i w sieci jest wszystko. Od wizyt u lekarza i recept po wszelkie info. Więc trochę chyba za bardzo wszystko ulega komputeryzacji. Niedługo seriale SF się ziszczą. Tak jak już się ziszczają o apokalipsie, wirusach itp. Te seriale o biohakerach itp też obawiam się że są bardzo realne. Nawet nie mamy pojęcia co się wyrabia w laboratoriach różnorakich. Albo jak kiedyś drony latały w filmach sci fi a dzisiaj latają w realu, to niedługo taksówki powietrzne będą tak latać:) Skomputeryzowane całkowicie domy też już są. Kamery na każdym roku na ulicach. O matko, nie chcę takich czasów, chce powrotu do przeszłości :)
A co do sprzętu mego to tęsknie za laptopem, dobrym smartfonem i czytnikiem. Może być nawet i tv, bo ostatnio nawet za tv zaczęłam tęsknić, bo tv ma duży ekran i nie trzeba cały czas w rękach trzymać. Już przykurczu łokci dostaję i stawy mi wysiadają przez to :/ A jaki jest skutek promieniowania elektro gdy trzyma się non stop sprzęt w rękach (czy podczas snu gdzieś na brzuchu czy obok) to wolę nie myśleć. Ha ha.. Zawsze pod sprzętem :) Nawet śpię ze sprzętem :) Nie no, kurna, to nie jest śmieszne. Chyba serio bym wolała z dwojga złego by to broń była :) A NAJ fajniej to by było mieć klasycznego PC, tak żeby od razu w jednym były i filmy, i muzyka, i net, i tv. Albo ostatecznie połączenie netu na ekran tv. Klasyczną wieżę do muzyki etc. Serio marzę o tym by jak za dawnych lat móc włączyć pilotem sprzęt oddalony ode mnie kilka metrów i nie oglądać filmu z przykurczonymi łokciami trzymając nagrzany sprzęt :/ No ale to już chyba nie w tym życiu.

Nie wiem jakie leki bierzesz i ile masz osobowości, ale wcale bym się nie zdziwiła gdybyś sie włamywał ludziom na sprzęty :p I inwigilował np FB i inne rzeczy :p Użytkownicy, strzeżcie się! (Wkurza mnie że nie mogę tu emotek obrazkowych wrzucać:) Choć i tak dużo tych uśmiechów wstawiam ale co ja poradzę że z uśmiechem większość rzeczy piszę.

Coooo?! Północ już jest?! No to ładnie mi się dzisiaj zeszło tutaj na te pisaniny. 

Ginger2019
Ginger2019
No nie każdemu potrzebne multikonta. 
Ginger2019
Ginger2019
O! Wreszcie mnie Zee odblokował i strona główna mi się otworzyła. Dzięki :p
Czyli leki zadziałały ha ha.. 
kriski
kriski
Co do bezpieczeństwa, sam Jewgienij Kaspierski na pytanie z jak się zabezpiecza przed hakerami na co dzień, wyjął z kieszeni jakiś "przedpotopowy" telefon (chyba nokia)mówiąc do pytającego: spróbuj to zhakować.
Płacimy za lenistwo (zwane udogodnieniem) bezpieczeństwem. Ale i rządy zachęcają do odejścia od fizycznego pieniądza (łatwiej walczy się z szarą strefą i przestępczością w ogóle)
Dla mnie cokolwiek się wyświetli nie tak na monitorze kompa, laptopa, telefonu to znak że czas na reset, zmianę haseł. A na co dzień nie udzielanie dostępu apkom którym to niepotrzebne i antywirus G Data w moim przypadku ale tak telefon jak i anty mam na firmę więc nic mnie nie kosztuje.

Ja pamiętam że mam tu drugie konto założone około 2009 roku ale nie pamiętam hasła na maila na który to zakładałem a dokumentacja gdzieś wyszła.

Ewa_lew
Ewa_lew
Ginger śpij z chłopem a nie ze sprzętem. Zdrowiej, przyjemniej bez szkodliwego promieniowania.
Odpowiedzi mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy