Zaloguj się do Freedisc
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zaloguj się
Załóż darmowe konto
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zarejestruj się
Forum
Zaloguj się do Freedisc
Ostatnia aktywność na forum
Dodał: zee84
- 45 minut temu
- 58 minut temu
- 69 minut temu
Dodał: kriski
- 3 godzin temu
Pomysły i sugestie

Pytanie dla znawców ...

endorfinka
endorfinka
Zalałam touch-pad w laptopie.
Jestem na Facebooku, otwieram listę znajomych, najeżdzam na imie i nazwisko znajomego i chciałabym otworzyć jego profil  w nowej karcie...
Czy ktoś z was koledzy i koleżanki zna skrót klawiszowy do wykonania tego manewru :)
zee84
zee84
myszki nie masz ?
zee84
zee84
ejjj a jednak masz lampka a mi ściamniałaś że nie masz jak chciałem Ci przekazać ten serial 40giga
zee84
zee84
Mam takie coś jak emulator myszy> zobacz czy u Ciebie działa :
zee84
zee84
jak ten mój u Ciebie nie działa to jeszcze zobacz ten : 
zee84
zee84
Skróty klawiszowe facebooka :
endorfinka
endorfinka
Dostałam laptopa od kuzyna, bo on nowego kupił.
Nie mam myszki.
Bardziej chodzi mi o ten skrót klawiszowy.
Tego skrótu klawiszowego nie tylko do FB można używać. Bo chciałabym najezdzać kursorem na dany element i otwierac to w nowej karcie...

zee84
zee84
Większość touchpadów ma tak że jak pukniesz dwa razy w niego to tak jakbyś klikała podwójnie myszką.
zee84
zee84

zee84
zee84
Między klawiszem ctrl po prawej a windows masz taki klawisz którym wywołasz tę funkcje która pozwoli Ci otworzyć zawartość w nowej karcie.
zee84
zee84
kurde raz mi to działa raz nie, nie wiem jak u Ciebie
zee84
zee84
a który klawisz toucha tobie nie działa ? Z tego co rozumiem to prawy ? 
Skrót klawiszowy prawego przycisku myszy to SHIFT+F10, ale facebook rządzi się swoimi prawami.  
Polecam się przejść do najbliższego molocha i kup sobie myszkę, pewnie za 7 zł dostaniesz najtańszą.
Ja  ostatnio dla mamy kupiłem za 6 zł w centrum handlowym.
zee84
zee84
Napisz mi jakiego masz tego lapka, jaki to model. Próbowałaś ten emulator ? nie wiem czy masz rozbudowaną klawiaturę w tym lapku i masz te keypady potrzebne do obsługi emulatora.
zee84
zee84
Endorfinka ? czemu się nie odzywasz ?? 
Jeszcze masz inną opcję : Możesz smartfona podłączyć jako touchpad, tylko nie wiem czy będziesz umiała to skonfigurować. 
Trzeba tylko wpisać w aplikacji na fonie adres ip który wyświetli Ci prorgam allremote na lapku i będzie działać. EDIT :
Kurde, zapomniałem dodać że warunkiem działania jest obecność obu urządzeń w tej samej sieci lan.
endorfinka
endorfinka
Mam laptopa lenovo.
Ja chciałabym tylko wiedzieć jaki jest skrót klawiatury aby otworzyć jakąś rzecz w nowej karcie.
Mi jest tylko potrzebny ten jeden skrót klawiatury, bo często jest tak że chce go użyć.
Nie chce żadnych myszek i innych kombinacji. Bo mi tylko potrzeba tego jednego skrótu.
Nie działa mi prawy klawisz toucz-pada.
Skrót klawiszowy Shift +F10 nie działa.
I ten klawisz miedzy Alt a Ctrl tez nie działa to tego co mi potrzeba.
zee84
zee84
No tak można chcieć. Wiem co chcesz ale takiego skrótu nie ma więc staram sie w inny sposób pomóc.
zee84
zee84
aby utworzyć nową ale  czystą  kartę można użyć skrótu CTRL+T
zee84
zee84
Prędzej czy później będziesz musiała kupić myszkę.
zee84
zee84
Skrót o którym mówisz można nadać dzięki temu emulatorowi myszki który Ci podałem wyżej.
endorfinka
endorfinka
klawisz Między alt a ctrl zastępuje mi prawy klawisz touch pada.
Tylko ten jeden skrót klawiszowy jest mi potrzebny :)
zee84 dzięki za pmoc :)
zee84
zee84
No to jednak działa ? to ja już nic nie wiem XD
endorfinka
endorfinka
Działa, ale tej funkcji której ja szukam nie ma.
endorfinka
endorfinka
W sensie działa, jako zastępnik prawego touchpada, ale nie ma tej jednej rzeczy którą ja chcę
Odpowiedzi mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy