Quantcast
Zaloguj się do Freedisc
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zaloguj się
Załóż darmowe konto
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zarejestruj się
Forum
Zaloguj się do Freedisc
Ostatnia aktywność na forum
Rozmowy na temat Freedisc.pl

Wszystko co teraz dodasz to nadużycie.

Patryk-Przybylak
Patryk-Przybylak
To co się teraz dzieje na Freediscu to już jest chore , każdy film jaki wrzucę czy serial to zaraz mam jako nadużycie , a tak nie było .Zastanawiam się czy jest sens dalej tu cokolwiek wrzucać czy dać sobie spokój  i nie zamknąć tu konto bo po co je tu mieć.
szebeka
szebeka

Widzę że sporo postów posiadasz więc daj na luz niech inni coś wystawią – tu Oskara za twoją aktywną prace nie dostaniesz. Co do zamknięcia konta – twoje 1.3 TB nie polepszy  obecnej sytuacji na freedisc bez wsparcia finansowego by rozbudować serwer tak myślę nic się nie zmieni

Kasia-matematyk
Kasia-matematyk
Proponuje załóż nowe konto i tam wrzucaj to co chcesz a dotychczasowe będzie jako drugie lub je z czasem zamknij
Adam24
Adam24
Co bym nie wyrzucił to i tak ląduje w nadużyciach !!
Co tu teraz się dzieje !!!!
Ginger2019
Ginger2019
Tak samo zmieniło się zachowywanie plików - kiedyś przez kilka godzin byli by zbyt nowy plik by zachować (a to dlaczego?) a teraz już nawet po 3-4 dniach też nadal „zbyt nowy”. Nie wiem czemu służy to utrudnianie zachowywania plików. Tak samo jak niektórzy blokują zachowywanie bo wtedy nie liczy się do rankingu. Wprawdzie nie wiem po co komu ranking, ale może warto by zmienić te zasady by normalnie można było zachowywać pliki i liczyło się to do rankingu tym którym zależy na tym?
Np jeden z plików jakiego wczoraj nie można było zachować bo po 3 dniach wciąż „za nowy” już dzisiaj zniknął. Dwa inne nadal „za nowe”. Jak rozumiem admin ma jakiś interes w tym by ludzie pobierali koniecznie a nie zachowywali?
zaglebie
zaglebie
serial 3 odcinki  a tylko jeden nadużycie 

kretynizm !

A NA DODATEK

JAKIM PRAWEM 

WSZYSTKIE PLIKI MAM OD PÓŁ ROKU JAKO PRYWATNE

natępna rzecz !   pojawiają się błędy plików w plikach wrzuconych kilka lat temu
czyli wcześniej nie było błędów a po kilku latach okazało się że są 


ŚMIERDZI MI ZNOWU AWARIA I ZNÓW Z MIESIĄĆ ALBO WIĘCEJ


Drabex56
Drabex56
Nie widzę sensu dalszego publikowania czegokolwiek na FD, nawet okładki lecą do kosza.
Profil zostawiam, ale niczego nowego nie dodam.
Aleksander-Strusinski
Aleksander-Strusinski
Ja mam tylko 9 odcinków Lalki B.Prusa w zachowanych z oznaczeniem jako nadużycie ale pozostałe3,7 TB jest w porządku. Jednak wcześniej nic takiego się nie działo.
Kornelcia1965
Kornelcia1965
A mnie śmierdzi to naciskami z zewnątrz i nie wiem czy braliście to pod uwagę ale już jakiś czas temu podczas wyszukiwania "goglarz" wyrzucił mi info o nadużyciach na FD i zamknął dostęp do wyniku wyszukiwania. Mogło to mieć związek z opcjami wyszukiwania bo rzadko korzystam z chroma i kiedy mam wątpliwości rzadko bo rzadko ale korzystam z niego. Tak że może warto by to wziąć pod uwagę i nie wylewać za każdym razem pomyj na admina. Nie to żeby był mi jakimś kumplem ale ... tak po prostu.
Pozdrawiam wszystkich.
Ginger2019
Ginger2019
Ha ha.. Wiedziałam Drabex, że znowu będziesz niesłowny ;D Już kilka razy spotkałam się z tym jak zarzekasz się, że więcej już nic nie wrzucisz, więc jak tydzień temu przeczytałam ponowną powyższą deklarację, to się uśmiechnęłam wiedząc, że znowu nie wytrzymasz :p Ale w tym akurat przypadku to wyjątkowo taka niesłowność działa na plus oczywiście :)
Ginger2019
Ginger2019
Ooo! Co się stało że obrazkowe buźki się dzisiaj pokazały?!
Ginger2019
Ginger2019
Ha ha.. A za to w drugim komentarzu ani obrazkowe ani żadne się nie pokazały jak kliknęłam na buźki obrazkowe :)
Drabex56
Drabex56
Dla wyjaśnienia. Mając na myśli nowości, mam na uwadze publikacje dodane od siebie. To co wrzucam już się gdzieś w sieci pokazało i pochodzi z drugiej ręki.
Ewa_lew
Ewa_lew
Ginger2019   I po co te złośliwostki, podszczypywanie? Ciesz się, że Drabex wrzuca fajne książki i podziękuj. A może podzielisz się z innymi swoimi zbiorami?
Fiorina1973
Fiorina1973
Ewa_lew, chyba z pola.
Ginger2019
Ginger2019
Nie mierz Ewa swoją miarą, bo ja mam jedynie poczucie humoru a nie złośliwostki i podszczypywanie. I czy ty zawsze musisz swoje „mądre” 5gr wrzucić?
Ginger2019
Ginger2019
Złośliwostką to są twoje uwagi że może ja bym się podzieliła, choć kiedyś już pisałam, że nie kupuję książek, i mam jedynie to co dostępne powszechnie, a jeszcze do tego straciłam kilka miesięcy temu wszystkie ebooki jakie miałam pobrane. Ty zdaje się też pisałaś że nie kupujesz książek i wrzucasz jedynie to co znajdziesz w necie więc raczej nie powinnaś takich uwag rzucać. Osób które naprawdę wrzucają swoje kupione nowości to pewnie na palcach rąk można policzyć. I przestań już do mnie pisać bo mam dość twojej dwulicowości.
Ewa_lew
Ewa_lew
Ginger  O jakiej dwulicowości mówisz? Że piszę prawdę?
Biadolisz, że straciłaś ebooki. Mogłaś wrzucić na fd, to byś miała.
Kończę, bo nie ma sensu ciągnąć tego wątku
Ginger2019
Ginger2019
Jaką prawdę? Swoją „prawdę”. Taką np jak te bzdury o złośliwostkach. Czy pouczenia komu za co mam dziękować. Albo nazywanie stwierdzenia faktu biadoleniem (do tego faktu przywołanego w związku z twoim komentarzem). Pominęłam już fakt, że akurat literaturę babską pobierałam sporadycznie (ostatnio może częściej) i nie jest to coś na czym mi bardzo zależy więc nie muszę się cieszyć ani płakać. Ty korzystasz pewnie dużo częściej więc odnoszę wrażenie, jakbyś podlizać się chciała, tylko że Drabex nie potrzebował tu adwokata, bo nie był atakowany. I oczywiście, że doceniam to, że wrzuca książki/nowości, i na pewno nie raz dziękowałam jak coś pobierałam. I wbrew logice byłoby, gdybym chciała by przestał. Chodziło o fakt (zabawny fakt z mojego punktu widzenia), że wiele razy już się zarzekał. Tak, zdecydowanie nie ma sensu ciągnąć tego wątku.
Ewa_lew
Ewa_lew
Nikomu nie muszę się podlizywać.
Odpowiedzi mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy
Top