Quantcast
Zaloguj się do Freedisc
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zaloguj się
Załóż darmowe konto
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zarejestruj się
Forum
Zaloguj się do Freedisc
Ostatnia aktywność na forum
Rozmowy na temat Freedisc.pl

prędkość pobierania - Premium

HansKloss01
HansKloss01
Witam,
Wykupiłem konto premium. Licząc że prędkość pobierania się zwiększy. Ale prędkość pobierania została na dotychczasowym poziomie. Nie jest to winą mojego łącza bo mam je bardzo dobre. Rozumiem że serwery nie wytrzymują czy tak?
AndrzejZ
AndrzejZ
Dokładnie tak, jak mówisz. Było to wielokrotnie powtarzane, że konto premium nie zwiększa prędkości pobierania plików. 
HansKloss01
HansKloss01
Powiem tak. Ja na miejscu admina zdjąłbym informacje o blokowaniu  transferu na "zwykłych kontach" bo skoro nie ma mocy obliczeniowej dać więcej kontom Premium to ta informacja wprowadza w błąd 
AndrzejZ
AndrzejZ
Ta informacja o limicie prędkości dla zwykłych użytkowników jest oczywiście nieprawdziwa, ale komu chciałoby się to zmieniać? ;)
HansKloss01
HansKloss01
No wiesz to jest nabicie ludzi w butelkę trochę - fakt kwota nie jest duża ale jednak :P
jerry21
jerry21
w takim razie jak zwykły użytkownik może zwiększyć prędkość pobierania? 
alien231
alien231
JPRDL,,czopy.Czemu się tu już nie udzielam ,jak myślicie ????.Odpowiedż jest kilka postów niżej ,zamknijcie temat.
zee84
zee84
alien ?? ty się tu nie udzielasz? XD haha to do kogo ja piszę ??
ebc2027
ebc2027
A co z tym serwerem, który w marcu miał być zakupiony ? Cenę podnieśli czy akwizytor się nie zgłosił ?
HansKloss01
HansKloss01
jerry21 masz odpowiedź w moim pierwszym poscie -. Czemu transfery są tak niskie. Problem w tym że na stronie jest informacja o ograniczeniu transferu dla zwykłego użytkownika. Więc naturalnie osoba mająca konto premium może spodziewać się że prędkości pobierania będą wyższe bo na to pozwalają serwery. Jednak to jest błędna informacja
koyotepl
koyotepl
Witajcie 
Było już o tym 
zee84
zee84
Dopóki wyszukiwarki na forum nie będzie, o czym też już było/[były prośby], to tematy będą się powtarzać w nieskończoność. To jest już męczące/nudne. Dobrej nocy
koyotepl
koyotepl
@zee84 
Witaj no tak zgadza się ,,, tu nic się nie poradzi ... 
Chyba żeby ktoś ogarnięty zrobił forum coś gdzieś .... 
Odpowiedzi mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy
Top