Zaloguj się do Freedisc
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zaloguj się
Załóż darmowe konto
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zarejestruj się

Conviction (Consolation Duet #2) - Corinne Micheals(ang.)

Dodano : 5 miesiące temu
Pobierz plik
Komentarze
10
Rozmiar
1.6 MB
Odsłony
1,442
Pobrania
40
Komentarze i opinie (10)
Drabex56
|
2 miesiące temu
BirdyRhodes masz odblokowane, możesz przepisać to co napisałaś u siebie. Nawet nie czytasz innych komentarzy bo wiedziałabyś że jestem facetem i mam na imię Andrzej.
ilusia1984
|
2 miesiące temu
Czy jest w wersji polskiej??
czarna62
|
2 miesiące temu
I kto by pomyślał, że idą Świetą Bożego Narodzenia, czas pojednania i przebaczania - a tu tyle jadu, chamstwa - wstyd !!!
Drabex56
|
2 miesiące temu
for-uou -> spindalaj do swoich komentarzy na chomiku , mniej więcej w tym stylu:

Ten cały Drabex zrobił się już słynny na chomiku przez kradzież i przywłaszanie cudzych prac. ?? Nie można jakoś zgłosić jego konta do usunięcia lub coś w tym stylu? Trzymaj się Kasia ,mam nadzieję że nas nie zostawisz.??

BirdyRhodes napisano dzisiaj o 14:05

Kurcze ja nie pamiętam czy skomentowałam wszystkie trzy, bo nie pamiętam czy wszystkie trzy czytałam :( Niestety nie czytam wszystkiego tylko to co mi podejdzie. Poczekam żeby zrównać się z nówkami i na to co czas pokaże czy Ty zdecydujesz. Póki co, życzę tej szmacie Drabexowi spalenia komputera a Tobie miłego uśmiechniętego dnia <3

Dziewczyny zrobię wam przysługę i wynajmę informatyka (czy kogoś w ten deseń ??) żeby odkrył co to za meda rozpowszechnia tlumaczenia. Co wy na to ? ???? Wiem że nie pora na żarty ale widzieliście ile ta osoba ma tłumaczeń? Ona ma każdej tłumaczki jakieś tłumaczenie. Nawet tych co mają hasła. Może łatwiej to jest sprawdzić kto udostępnia tłumaczce co ma mała liczbe czytelniczek a jej tłumaczenie zostało również udostępnione

Ile ja sie tej krowie nagadałam. Ale ona ma nie pokolei i żaden argument do niej nie dociera. Jak grochem o ścianę niestety. Cieszy sie tym i napisała, że udostępni wszystko co uda jej sie zdobyć. Nie mam pojęcia jak to ukrócić, bo prawda jest taka, że przy Waszym (tłumaczy) rozżaleniu oberwiemy też my czytelniczki :( Ja już straciłam dwa najważniejsze dla mnie dostępy, jeśli stracę kolejne, nie zniosę tego. Bo to zwyczajnie boli. :( Chciałabym wiedzieć co to za m.e.n.d.a

=====================================================================

Z racji na ciągłe wiadomości z zapytaniem o „Worth the fall”: czy udostępniam, gdzie udostępniam, kto udostępnia, kiedy udostępnię, dlaczego pliku nie ma folderze, czy będę kontynuowała tę serię itp. i itd. – odpowiem tutaj po raz ostatni i mam nadzieję, że rozwieję wszelkie wątpliwości.

1. Seria została przekazana innej tłumaczce z wszelkimi prawami do jej rozprzestrzeniania i kontynuowania.

2. Nie, nie podam namiarów na chomika, który kontynuuje tę serię, bo nie dostałam takiego upoważnienia.

=====================================================================

Bardzo fajny komentarz napisałaś zgadzam się w 100 %teraz chomik stał się niczym innym tylko monopolem tłumaczy i choćby nie wiem jak człowiek się starał to i tak jest w głębokim poważaniu bo przecież my jako czytelnicy musimy mieć czas na wszystko zawsze ale niestety tak się nie da wiecznie adorowac ich powitaniami wierszykami etc.dobrze ze wydawnictwa radzą sobie coraz lepiej i tego się trzymam a chomik to już dawno sobie darowałam szkoda czasu.

=================================================================

A jeśli nie to na Twoim narobię takiego bajzlu że się ze śmiechu nie pozbierasz.

for-uou
|
2 miesiące temu
Kupcie, będzie i uczciwie i szybko.
justyna-filipek
|
2 miesiące temu
Witaj, także chciałabym przeczytać tą część po polsku i również byłabym przeszczęśliwa gdybyś mogła ją dodać. Pozdrawiam:-).
Gość
|
2 miesiące temu
5.12 wyszła wersja po polsku , jesteś w stanie ja dodać już teraz czy nie bardzo ? ;)
Miniutek
|
2 miesiące temu
Też bardzo proszę o polską wersję
Gość
|
2 miesiące temu
hej ;) dodasz wersje po polsku ? ^.^
Munika79
|
3 miesiące temu
Cześć czy jest możliwość przeczytania tej książki po polsku. Właśnie skończyłam czytać pierwszą część i nie mogę się doczekać co będzie dalej. Z góry dziękuję.

Top