Zaloguj się do Freedisc
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zaloguj się
Załóż darmowe konto
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zarejestruj się
Statystyki
Ilość plików
42 899
+2
Ilość odsłon
1 791 895
+2 953
Rozmiar plików
3.7 TB
+806.7 MB
Ilość pobrań
242 878
+378
Drzewo plików
phenix71
Ostatnio pobierane z profilu
Pobrał:liscior- 2 minut temu
Pobrał:liscior- 19 minut temu
Pobrał:liscior- 42 minut temu
Pobrał:liscior- 51 minut temu

HARLEY AND THE DAVIDSONS

Katalogów: 0 / plików: 3
Młodzi, zdolni, pełni pasji… Mężczyźni, którzy nie bali się marzyć! Bracia Arthur i Walter Davidson oraz ich najlepszy przyjaciel Bill Harley dzięki uporowi oraz silnej woli zbudowali markę znaną na całym świecie. Nie zważając na przeciwności losu, oczekiwania rodziców czy konkurentów biznesowych stworzyli ponadczasowy symbol Ameryki. Cel był jeden - skonstruować najszybszy motocykl na świecie. Wykorzystując kunszt inżynierskiego talentu Billa stworzyli pojazd, który przeszedł ich najśmielsze oczekiwania. 
Historia rozpoczyna się na początku XX w. w amerykańskim stanie Milwaukee od roweru z jednocylindrowym silnikiem o pojemności 116 cm3. Marzenie nie stałoby się jednak rzeczywistością, gdyby nie Walter, który na torze pokonał największego rywala: motocykle marki Indian. Rywalizacja między dwiema firmami z czasem stawała się coraz ostrzejsza, a wyścigi - coraz bardziej niebezpieczne, z tragicznymi tego konsekwencjami... 
"Harley and the Davidsons" to klasyczna amerykańska opowieść o tym, jak grupa nieprzeciętnych marzycieli ze Środkowego Zachodu postanowiła rzucić wyzwanie elicie ze Wschodniego Wybrzeża. Nie podejrzewali, że zrealizowane marzenie stanie się legendarną marką, ikoną wolności i buntu.


Harley and the Davidsons. 01.PL - Film online
13 lis 16 09:28
Harley and the Davidsons. 02 .PL - Film online
13 lis 16 09:28
Harley and the Davidsons. 03.PL ost - Film online
13 lis 16 09:28
Top