Quantcast
Zaloguj się do Freedisc
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zaloguj się
Załóż darmowe konto
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zarejestruj się
Forum
Zaloguj się do Freedisc
Ostatnia aktywność na forum
Rozmowy na temat Vider.pl

Uszkodzony plik

Sylwia1988
Sylwia1988
Przed wczoraj wgrałam plik Hanna Barbera VHS 10 na Vider.pl, ale nie chciał się załadować. Co się stało? Czy on jest uszkodzony?
zee84
zee84
Pojęcie cytuję "nie chciał się załadować" jest dość powierzchowne.
Czy mogę prosić o bardziej precyzyjne informacje? 
Pokazał się błąd ? Czy zrobiłaś printscreen'a? Jeśli tak to pokaż.
Może być to powiązane z awarią z którą mamy teraz do czynienia.
Z tego co wiem to na vider po prostu zabrakło miejsca na serwerach to może być przyczyną, że plik się nie załadował.
Sylwia1988
Sylwia1988
Plik Hanna Barbera VHS 10 się nie załadował na Vider.pl. Pokazał się błąd: File could not be loaded.


zee84
zee84
 File could not be loaded. > Plik nie może zostać załadowany.

To pewnie związane z ostatnią awarią.

Jak chesz bym sprawdził czy plik jest okej to możesz mi go przekazać np z pomocą portalu do przekazywania plików wetransfer.

Pozdrawiam serdecznie.
mod zee84


ps. Jeśli plik video jest uszkodzony to widać to na pierwszy rzut oka. Jeśli doszło do błędu w pliku to jakaś jego część jest od tak po prostu niedostępna.
Sylwia1988
Sylwia1988
Tydzień temu, gdy stwierdziłam, że przesłany w niedzielę plik Hanna Barbera VHS 10 jest uszkodzony, postanowiłam go wgrać ponownie. Jednak dwa dni później został on odrzucony. Dlaczego?

Sylwia post przenoszę bo masz swój [ten] temat i w nim pisz. Nie twórz proszę kolejnych !!
Zaoferowałem pomoc. Przekaż mi plik to go sprawdzę > tydzień temu tobie napisałem.
Jeśli plik został odrzucony to dlatego bo pewnie masz rację,  jest uszkodzony. zee84
Odpowiedzi mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy
Top