Quantcast
Zaloguj się do Freedisc
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zaloguj się
Załóż darmowe konto
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zarejestruj się
Forum
Zaloguj się do Freedisc
Ostatnia aktywność na forum
Hyde park

Problem z macbook

vonlanten
vonlanten
Dobry wieczór,

piszę o prośbę pomocy z sprawą typowo techniczną mam macbook pro macintosh hd i nie pamiętam hasła, na złość konta IDCloud z iphona nie powiązałem z macbook .... jeśli byłby ktoś tak miły w nadchodzącym przedświątecznym czasie i udzielił jakichś rad byłbym niezmiernie wdzięczny 


zee84
zee84
Cześć !@ Wiesz, to nie jest najlepsze miejsce na zadawanie takich pytań. Polecałbym raczej forum np https://www.forumpc.pl/ /// Są narzędzia stworzone do takich sytuacji jak twoja. Pewnie Hirensboot będzie miało jakieś narzędzie, które Ci pomoże. To system uruchamiany z pendrive. Ja mac nie lubię bo dla mnie to są jednorazówki, specjalnie tworzone tak aby po zużyciu/drobnej usterce kupić nowy. Spisek żarówkowy i tyle. Pozdrawiam.
zee84
zee84
a masz może w ogóle klucz odzyskiwania ?
vonlanten
vonlanten
ok racja kiedyś na FD można było zapytać, napisać o wszystkim ale racja .... nie te czasy, nie ten klimat sorry and thx

nie mam klucza po sformatowaniu założyłem konto i zapomniałem hasło ... także 
zee84
zee84
Nie przepraszaj. Nie masz za co. Pytać możesz ale myślę, że szybciej znajdziesz osoby które mogą Ci pomóc na konkretnych forach tematycznych. To forum nie jest popularne. Ludzie tu nie zaglądają. Raczej pojawiają się te same osoby a nowych nie ma. Forum które poleciłem specjalizuje się w sprawach o którą zapytałeś. Natomiast to forum ? wiesz dobrze w czym się specjalizuje...
zee84
zee84
Zwróć uwagę napisałeś godzinę temu a tylko ja się odezwałem.... 
kriski
kriski
Jak zee pisze, Pc forum lub elektroda.
Odpowiedzi mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy
Top