Quantcast
Zaloguj się do Freedisc
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zaloguj się
Załóż darmowe konto
Masz problem z rejestracją? Wyłącz aplikacje i wtyczki blokujące reklamy!
Zarejestruj się
Forum
Zaloguj się do Freedisc
Ostatnia aktywność na forum
Błędy i problemy techniczne

działanie strony

elmo1
elmo1
Już jest okej
Drabex56
Drabex56
Ciągle mam 6 błędów które błędami nie są, można pobrać i odtworzyć a robak nie znika....
zaglebie
zaglebie
prośba do admina :D

proszę coś z tym zrobić, bo to conajmniej dziwne że "gość" ma dostęp do pliku i komentowania

na żadnej tego typu stronie jak FD nie spotkałem się z taką możliwością ...

Marcin zrób coś z tym... dzięki
marcin
marcin
Drabex - podaj proszę linki do tych plików. Zaraz to sprawdzę.

Zaglebie - opcje komentowania dla gości możesz wylączyć w ustawieniach profilu. A co do dostępu do pliku to tylko za opłatą transferu.
Drabex56
Drabex56
Proszę o sprawdzenie :
https://freedisc.pl/Drabex56,f-9046387,tysiac-odlamkow-ciebie-claudia-gray-epub
https://freedisc.pl/Drabex56,f-9265542,dot-hutchison-kolekcjoner-motyli-epub
https://freedisc.pl/Drabex56,f-11697422,pierwszy-rg-richard-schwartz-epub
https://freedisc.pl/Drabex56,f-11697659,zmowa-dario-correnti-epub
https://freedisc.pl/Drabex56,f-11708668,wyrok-diaba-adrian-bednarek-epub
https://freedisc.pl/Drabex56,f-11755592,wiea-witu-sarah-j-maas-epub

Dziwne że akurat wszystkie są w formacie epub, był jeszcze film ale znikł sam...
benio457
benio457
mam małe pytanko do Marcina - co się kuźwa dzieje z tą stroną teraz że nic nie idzie na niej zrobić. O ponownym zalogowaniu nawet nie wspomnę, jak mają trafić tu nowi goście skoro nawet wejść na stronę jest trudne, trzeba dobijać się po 20 minut żeby wejść na stronę i kolejne 20 żeby wreszcie otworzyć po ludzku swój własny profil. Przerwało mi upload więc od 40 minut próbuję wejść do siebie i ponowić ten pieprzony upload
Drabex56
Drabex56
Mam to samo, w trakcie pisania tego tekstu nagle miałem :
504 Gateway Time-out  ....   i musiałem czekać na powtórne zalogowanie
zee84
zee84
tak , dzieje się źle. Marcin ! do pracy. Ta strona ładowała się cztery minuty zanim udało mi się coś napisać !!! Czas coś z tym zrobić ! Ogólnie wszystko zamula ! zaaaamulaa !
zee84
zee84
STRONA ZAMULA !!! SERWIS ZAMULA !!
[Jestem na światłowodzie]
orfej
orfej
Witam!
Wszystko wyliczone ponizej ‒ u mnie tez, ale Jeszcze i Jeszcze wiencej.
Mylczalem, bo myslalem ze to czysto moje haki
***
STRONA ZAMULA !!! SERWIS ZAMULA !!
[Jestem na światłowodzie]

Ja tez na swiatlowodzie (100/100 Mbps)
monika-gwa
monika-gwa
Drogi Marcinie, u mnie nie działa. Nagle przerwało wrzutkę i nie mogę nic zrobić
marcin
marcin
Wczoraj wieczorem mógł być problem, dzisiaj już chyba powinno w być w porządku? :| Jeden serwer ma awarię, ale w ciągu godziny zostanie naprawiony
monika-gwa
monika-gwa
zresetowałam komputer i dalej nic. Jeśli to przez awarię, czekam cierpliwie. Dziękuję
marcin
marcin
Jeśłi piszesz o uploadzie to na pewno nie przez awarię. Upload powinien działać - zobacz inną przeglądarkę może
joanna67
joanna67
Marcinie, zmiana przegladarki nic nie daje. Upload przerywa, jeden glupi plik 700 mb wgrywam od kilku godzin. A tak z innej beczki, powiedz mi, czy filmow w dobrej jakosci (HD), 3D, itp. to ty nie chcesz na FD? Tak z ciekawosci pytam, czy to trauma, nienawisc, czy moze cos innego ? Bo przy tej szalonej, ogromnej, zadziwiajacej wielkosci uploadu, pozostaje raczej malo mozliwosci...Strona sie sypie jak pierze na pierzyne, a szkoda. Ja moge zrozumiec, ze nie masz juz do FD serca, ale jesli tak, to ja np. chcialabym wiedziec o tym i miec czs na przeniesienie plikow . A tak, kiedy bym nie weszla na FD, w postach jest zawsze opisany problem z uploadem, problem ze strona, itp. Moze wystarczy napisac R.I.P , i zajac sie czyms innym ? Albo zmienic nazwe, zrobic oplaty, posluchac ludzi, ktorzy od lat pisza swoje propozycje, a ktore nie sa brane pod uwage ? Ze nie wspomne o takim szczegole, jak brak importu, ktorego absolutnie nie potrafie zrozumiec. Ok, to tyle ogloszen parafialnych, mam nadzieje, ze zanim wszyscy sie z FD wyniesiemy, pomyslisz o tym, i dasz nam szanse na normalna wspolprace.
benio457
benio457
no i jako Amen... historie znowu szlak trafił, nic nie idzie zdziałać w tej chwili, ani przejrzeć ani ustawić do uploadu bo nic nie ma
dokmax
dokmax
Brak możliwości uploadu, zmiana przeglądarek nic nie daje.
marcin
marcin
Dobra już wiem o co chodzi. Serwer sie zawiesił. Już powinno być OK.
Joanna - chyba troche przesadzasz, nie zawsze mam wpływ na to jak serwer sie zawiesi. Są wakacje jest dużo osób na stronie, to też może mieć wpływ.

Na dzień dzisiejszy nie zamierzam przestawać pracować nad freedisc, więc napis RIP raczej nie będzie potrzebny. To że nie udzielam się na forum nie znaczy że nic nie robię. 

Upload dużych plików nie wchodzi dzisiaj w grę bo miejsce jest ograniczone. Jest masa plików a z każdym rokiem coraz trudniej to utrzymać.

joanna67
joanna67
Marcin, jak masz (a pewnie masz) mozliwosc przeczytania postow np. rok wstecz, to zrob to. To samo piszemy od co najmniej roku, a ty odpowiadzasz to samo za kazdym razem. Ok, widze, ze nie ma sensu dalsza dyskusja, milego dnia i dobrego samopoczucia.
marcin
marcin
Drabex - mam przyczynę, niedługo sytuacja powinna się unormować.

Edit: Problem rozwiązany - daj znać czy jest w porządku.
Drabex56
Drabex56
Pażiwiom...Pasmatrim... Dzięki Bogu jeszcze nie muszę pisać w cyrylice...:-)
zaglebie
zaglebie
awaria...
hym... dziwne bo rano upload działał bez zarzutu


to może chociasz POWRÓCI 2,1GB uploadu :P
Drabex56
Drabex56
Nie wydziwiaj masz przeszło 10 GB uploadu..na tydzień...hahahahahahahaha
zaglebie
zaglebie
przez 13 miesięcy wrzuciłem 540 GB a mam w sumie plików o wadze ok 3,5 tera

więc... dla mnie to kicha....

a od miesiąca mam drugie konto to dla filmów zagranicznych typu dramat kryminał komedia... a filmów 947... to też troche zejdzie jak wrzuce...

to gdzie tu wydziwianie :P
Drabex56
Drabex56
Czyli kopiujesz internet, chcesz na fd wrzucić to co jest na cda, YT i wielu innych serwerach..tak się nie da ...
Dam Ci przykład..niedawno ktoś tam chciał jakiś film , wrzuciłeś z IVO, za chwilę będzie ten film z napisami i lektorem a może nawet z dubbingiem i mamy taką sytuację że  jeden film jest w kilku wersjach a wystarczyłoby trochę cierpliwości..jak ktoś taki niecierpliwy to niech idzie do kina, bo te śmieci potem zostają..
zaglebie
zaglebie
hehe..

raczej traktuje FD jako kopie zapasowe...

no właśnie upadł mi pare dni temu na podłoge przenośny dysk tera i pliki poszły w ... niby da się odzyskać... ale trwa to troche... aaa niby mógłbym kupić nowy i z netu... ale  ale ale... z powodu debilizdmca tak sie nie da... i pewno odzyskanie danych troche zapłace...

a jakbym miał tu wrzucone... to nie byłoby problemu... 

a tak ok 700GB poszło...
Drabex56
Drabex56
Fd jako zapas....zły pomysł..ciągłe awarie nic dobrego nie wróżą..poszukaj jakiejś chmury. 
zaglebie
zaglebie
o co chodzi ???

>>> https://freedisc.pl/ <<<  

awaria uploadu a tu pojawiły się pliki w ilości 5 sztuk  ???
benio457
benio457
Witam Marcinie, można wiedzieć do kiedy potrwa naprawa, pasuje się jakoś przygotować na rozruch
Drabex56
Drabex56
Szwankuje wyszukiwarka, wpisałem tylko jedno słowo i wyszukiwarka nie znalazła mimo że mam dwa katalogi z nazwiskiem Brown (Dan i Sue)....już wczoraj miałem podejrzenie że wyniki wyszukiwań nie są miarodajne..
benio457
benio457
niestety masz racje, wczoraj szukałem jednej książki której Autorke mam już na profilu i niestety nie znalazło takiej, a dziś szukałem gostka który wczoraj wrzucał Seksmisje na FD i byłem wczoraj u niego na profilu a dziś nie ma takiego numeru.....
Drabex56
Drabex56
Teraz mam problem , przy takiej ilości plików nie jestem w stanie zapamiętać czy czasem się nie powtarzam. Mam zaznaczone aby nie pozwalać na duble ale to działa tylko w obrębie jednego katalogu...
marcin
marcin
Wyszukiwarka nie działa od wczoraj - przeniosłem całą wyszukiwarkę na oddzielny serwer. Dzisiaj też zwolnię pozostałe serwery. Mam nadzieję że dzięki temu freedisc będzie dzialać szybciej.

Wyszukiwarka się indeksuje - niestety to może potrwać w najgortszym wypadku kilka dni :/
Drabex56
Drabex56
Dzięki za info...
Drabex56
Drabex56
Witaj Marcinie 
Wydaje mi się że coś się dzieje nie tyle z kompresją plików co z konwersją. Przez dwa dni 5 plików mkv było konwertowanych do mp.4 i w końcu wyskoczyła wiadomość :
UWAGA: System nie potrafił skompresować tego pliku, możliwe że nie da się go poprawnie odtworzyć w przeglądarce
tymczasem u mnie wszystko działało, na przeglądarce FD też się otwierało. Błędy występowały po pobraniu co natychmiast zasygnalizowali użytkownicy. Suma sumarum musiałem sam przekonwertować te pliki i dodać je do folderu jeszcze raz. Dla wyjaśnienia chodzi o serial Driven.
https://freedisc.pl/Drabex56,d-2732322,driven-tv-series-2018
marcin
marcin
Ktoś już pisał w tym tygodniu o tym problemie - mozliwe ze to Ty.

Tak czy inaczej sprawdzalem to juz wtedy - jak dla mnie wygląda to normalnie. Jest dokladnie tak jak wskazuje komunikat -  system nie potrafi tego skompresować. 

Nie masz innych wersji tych plikow? Twoich akurat sprawdzic nie moge, bo nie mam dostepu do tego katalogu.
Drabex56
Drabex56
Odblokowałem na razie a potem usunę, bo już podmieniłem na mp.4
zaglebie
zaglebie
no i prosze....

AWARIA

trudności z odpaleniem FD

eh
Odpowiedzi mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy
Top